کد خبر : 5
تاریخ انتشار : 10 خرداد 1400

تویوتا هایلندر در نسخه برنز مدل 2022

تویوتا هایلندر در نسخه برنز مدل 2022
نسخه جدید تویوتا هایلندر هیبریدی نسخه برنز مدل 2022 رونمایی می شود.

نیک نیوز:  نسخه برنز با رنگ منحصر به فرد خاکستری یا مرواریدی در دسترس است که رنگ جدیدی برای محدوده هایلندر مدل 2022 به حساب می آید. صرف نظر از رنگ بیرونی، این کراس اوور دارای چرخ های 18 اینچی با طراحی پنج پره و برنز است.

4.jpg
در داخل تغییرات بزرگتری وجود دارد. کابین دارای دوخت به رنگ برنز است. به گفته تویوتا طراحی روکش صندلی ها از سبک مدرن الهام گرفته شده است. کفی های خودرو و صندوق عقب دارای آرم برنز هستند.

 

نسخه برنز به صورت استاندارد با تجهیزاتی عرضه می شود که معمولاً فقط در تریم های بالاتر هایلندر هیبرید عرضه می شوند. یک برف پاک کن های شیشه جلو حساس به باران، یک آینه دید عقب دیجیتال، لامپ هایی که نشان Highlander را نشان می دهد، روشنایی داخلی محیط درون داشبورد و صندلی راننده الکتریکی 10 طرفه در این نسخه موجود است.

 

1.jpg
تریم هایلندر XLE مدل 2022 و بالاتر، چند نسخه جدید دارد و در نسخه برنز نیز به چشم می خورند. این تغییرات شامل صندلی هایی سرنشینان با قابلیت تنظیم شیب و ارتفاع محرک هستند.

 

2.jpg
نسخه ویژه تاثیری در پیشرانه ندارد. این خودرو از یک موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری با کمک پیشرانه هیبریدی بهره می برد که در مجموع 243 اسب بخار قدرت (181 کیلووات) تولید می کند. خریداران می توانند مدل اصلاح شده را با چرخ جلو یا چهار چرخ متحرک دریافت کنند.

 

این مدل از اواخر سال جاری به فروش می رسد و قیمت گذاری آن هنوز در دسترس نیست.

 

5.jpg