کد خبر : 1038
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1400

ایران حتما به جام جهانی 2022 صعود می کند

ایران حتما به جام جهانی 2022 صعود می کند

نیک نیوز: حمید علیدوستی در خصوص پیروزی 3 بر صفر ایران برابر بحرین گفت: به صورت کلی فوتبال ما با بحرین قابل قیاس نیست. قبل از بازی هم بیشتر بحث‌هایی که مطرح شد مربوط به مسائل روحی و روانی بود و اینکه ما آنها را در زمین خودشان شکست نداده بودیم. زدن 3 گل در زمین بحرین واقعا دلچسب و شیرین بود، آن هم در حالی که میزبانی بحرین و همچنین گرمای هوا کار تیم ملی را سخت‌تر کرده بود. این برد را به کادر فنی، بازیکنان و فوتبالدوستان ایرانی تبریک می‌گویم.

وی تاکید کرد: تیم ملی بعد از دو دوره صعود به جام جهانی در وضعیت خوبی قرار گرفته و تمام بازیکنان ما بین‌المللی هستند و بازی در سطح بالا را بارها تجربه کرده‌اند. مهاجمان ما برترین گلزنان لیگ روسیه و پرتغال هستند و این نشان می‌دهد که از لحاظ در اختیار داشتن نفرات باکیفیت در سطح بالایی قرار داریم. در واقع 2 یا 3 تیم ملی داریم و ایران در هر پست دو سه بازیکن خوب در اختیار دارد. 

علیدوستی اظهار داشت: در بازی با بحرین کیفیت بالای خودمان را به نمایش گذاشتیم و آنها یاد گرفتند که باید به فوتبال ایران احترام بگذارند. این بازی در شرایط خاصی برگزار شد و حساسیت‌های مسابقه کم نبود ولی بازیکنان ما در زمین آرامش داشتند. با آرامش و تفکر حرفه‌ای 3 امتیاز با ارزش گرفتیم و تعویض‌های کادر فنی هم بسیار خوب بود و ریتم بازی را عوض کرد. 

مهاجم پیشین تیم ملی در ارتباط با شانس  صعود ایران به جام جهانی عنوان کرد: حتما به جام جهانی می‌رویم. این بازیکنان تجاربی بسیار خوب دارند و برابر تیم‌های بزرگی مثل پرتغال و اسپانیا بازی کرده‌اند. در آسیا شاید فقط ژاپن تیمی در حد ایران داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر هستید
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

نظرات

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

نرخ طلا سکه ارز

دلار دلار
241,000
یورو یورو
293,500
درهم امارات درهم امارات
65,500
لیر ترکیه لیر ترکیه
28,500
یوان چین یوان چین
37,700
سکه سکه
106,500,000
طلای 18 عیار طلای 18 عیار
10,697,000