کد خبر : 626
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1400

تحسین اقدام انقلابی علی نیکزاد

تحسین اقدام انقلابی علی نیکزاد

نیک نیوز: سید علی مقدم در یادداشتی در تحسین اقدام انقلابی علی نیکزاد نوشت:  

بی شک وحدت جریان انقلابی رمز پیروزی آنها در انتخابات پیش رو خواهد بود ، همانطور که مشخص بود اصلاحات بار دیگر با سناریوی «حضور غیرمستقیم و نیابتی در قدرت سیاسی» با کاندیدایی نیابتی به میدان آمد تا شاید با کمک نفراتی همچون جهانگیری ، مهرعلیزاده ، پزشکیان و  .. بتواند سبد رای نامزد نهایی خود را تقویت نمایند .

شنیده ها گویای این است که جریان اصلاحات همچون گذشته با محور قرار دادن " رقیب هراسی " به عنوان تاکتیک اصلی ، در برنامه های تبلیغاتی به ویژه مناظرات ، خود را برای تخریب کاندیدای جریان انقلابی و بکاری گیری حربه های روانی گسترده اماده کرده اند . لذا جریان انقلابی کشور می بایست با یک برنامه ریزی دقیق و قوی وارد میدان رقابت با مسببان وضع فعلی کشور شود . 

وحدت و اجماع بر روی یک گزینه امری بسیار مهم در جهت پیروزی نهایی جبهه انقلاب می باشد اتفاقی که در ماه های اخیر همه چهره های اصولگرایی و نامزدهای احتمالی بر روی آن تاکید داشتند و حتی همگی امادگی خود را برای حمایت از سید ابراهیم رئیسی اعلام کرده بودند. اما متاسفانه امسال همچون سال های گذشته شاهد بودیم برخی با پشت کردن به ساز و کار " انتخاب گزینه نهایی " توسط شورای ائتلاف و وحدت  وارد میدان شدند ، فارغ از اینکه این اقدام آنها می تواند چه تبعات منفی در پیروزی نهایی جریان انقلابی کشور داشته باشد . البته که حضور برخی چهره ها را نمی توان در این چارچوب تعریف کرد و به نظر می رسد بودن انها به پیروزی گزینه نهایی کمک ویژه ای خواهد کرد . 

در این میان روز گذشته ، پس از ثبت نام آیت الله رئیسی ، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس یازدهم و وزیر سابق راه و شهرسازی در دولت دهم به نفع ایشان از ثبت نام انصراف می دهد . 

نیکزاد در کارنامه خود ، وزارت راه شهرسازی ، استانداری اردبیل ، سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ،نایب رئیسی مجلس شورای اسلامی و سوابق علمی و دانشگاهی فراوانی را دارا می باشد و با توجه به سوابقش ، شرایط برای ثبت نام ، تائید صلاحیت و حتی جلب آرای مردم می توانست مهیا گردد . اما با این حال در اقدامی قابل تحسین با در نظر گرفتن منافع مردم و جریان انقلابی بجای منافع شخصی از ادامه مسیر منصرف می شود و ای کاش برخی از چهره های مدعی از این اقدام تحسین برانگیز الگو برداری می کردند و به جای منافع شخصی به فکر پیروزی جبهه انقلاب بودند . 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر هستید
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

نظرات

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

نرخ طلا سکه ارز

دلار دلار
241,000
یورو یورو
293,500
درهم امارات درهم امارات
65,500
لیر ترکیه لیر ترکیه
28,500
یوان چین یوان چین
37,700
سکه سکه
106,500,000
طلای 18 عیار طلای 18 عیار
10,697,000