کد خبر : 2664
تاریخ انتشار : 21 مهر 1400

خوشحالی پرسپولیس از بازی ایران – کره جنوبی

خوشحالی پرسپولیس از بازی ایران – کره جنوبی

نیک نیوز: پرسپولیس امروز صبح ایران را به مقصد عربستان ترک می‌کند تا برای بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال مهیا شود. این تیم قصد داشت چند روز زودتر به عربستان برود، ولی حضور سه بازیکنش در تیم ملی ایران پرواز را به تاخیر انداخت.

نهایتا با انجام بازی روز گذشته تیم ملی ایران با کره جنوبی، پرسپولیس با برگشتن بازیکنان ملی پوشش، با تیمی کامل راهی عربستان می‌شود. در این بین البته پرسپولیس و در راس آن، یحیی گل محمدی از بازی ایران – کره جنوبی رضایت دارد و خوشحال است. دلیل این مورد هم استفاده نکردن اسکوچیچ از ۲ بازیکن پرسپولیس برابر کره جنوبی است. درست است که میلاد سرلک دقیقه ۹۰ وارد ترکیب شد، ولی بیش از آنکه دوندگی بالایی داشته باشد، این بازی حکم قرار گرفتن در شرایط مسابقه آنهم برای چند دقیقه را برایش داشت.

از بین پرسپولیسی‌ها فقط وحید امیری مثل همیشه در ترکیب اصلی بازی کرد و دوندگی زیادی هم داشت. مهدی ترابی هم که کلا فرصت بازی به دست نیاورد. حال از آنجا که ملی پوشان چندین روز در تهران اردو داشته اند و از بین پرسپولیسی‌ها هم فقط یک نفر تمام وکمال بازی کرده، به نظر می‌رسد به غیر از وحید امیری، دو مهره کلیدی دیگر پرسپولیس یعنی سرلک و ترابی، بدون خستگی و صدالبته بدون مصدومیت به اردوی پرسپولیس ملحق می‌شوند که این مورد برای یحیی گل محمدی خوشحالی زیادی در پی دارد.

یحیی و تیمش حالا سه روز فرصت دارند ریکاوری مناسبی برای وحید امیری داشته باشند تا او را هم تا دیدار روز ۲۴ مهر برابر الهلال، به آمادگی لازم برسانند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر هستید
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

نظرات

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

نرخ طلا سکه ارز

دلار دلار
353,500
یورو یورو
363,000
درهم درهم
96,800
یوان یوان
49,700
سکه سکه
162,000,000
گرم طلا گرم طلا
14,950,000
لیر ترکیه لیر ترکیه
18,900