کد خبر : 4332
تاریخ انتشار : 09 مرداد 1401

رزمایش مشترک ارتش‌های سوریه و روسیه

رزمایش مشترک ارتش‌های سوریه و روسیه

نیک نیوز:  بنا به دستور بشار اسد، فرمانده کل ارتش و نیروهای مسلح و با مشارکت عبدالکریم ابراهیم، رئیس ستاد کل ارتش و الکساندر چایکو، فرمانده نیروهای روسی حاضر در سوریه و شماری از افسران برجسته ارتش‌های دو کشور، تمرین‌های تاکتیکی عملیاتی با مهمات جنگی و با مشارکت نیروهای زمینی، هوایی و دریایی و نیز انواع نیروها و نیروهای متخصص در شرایط شبیه سازی شده به نبرد واقعی اجرا کردند.

فرمانده نیروهای مجری این مانورها توضیح مفصلی در خصوص نقشه حمله به استحکامات دشمن و یورش به سد آبی، حرکت برای رسیدن به طرف مقابل و آزادسازی آن ارائه داد.

پس از پایان تبادل آتش توسط جنگنده‌ها، بالگردهای پشتیبان آتش، موشک‌های عملیاتی زمین به زمین، توپخانه، راکت‌اندازها و سایر وسایل جنگی، حمله آغاز شد و نیروها را باشجاعت به سوی سد آب یورش برده و دشمن را در اطراف دریاچه از پای درآورده و پیشروی نیروهای اصلی را فراهم و دشمن را نابود کردند.

این رزمایش‌ها شامل مشارکت انواع مختلف جنگنده‌ها است که مراکز پرتاب موشک دشمن، نیروهای ذخیره‌ دشمن در مرکز و مقر فرماندهان آنها را هدف قرار می‌دهد.

این تمرین‌ها همچنین شامل عملیات هلی برن در بخش مقابل و برخی جزایر داخل دریاچه، نمایش تجهیزات بالگردها و بیرون آوردن مجروحان و اسرا از آب توسط بالگرد و انجام عملیات جستجو و نجات است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر هستید
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

نظرات

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

نرخ طلا سکه ارز

دلار دلار
299,900
یورو یورو
308,900
درهم درهم
82,650
یوان یوان
44,600
سکه سکه
141,000,000
گرم طلا گرم طلا
13,040,000
لیر ترکیه لیر ترکیه
17,500