کد خبر : 637
تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1400

روش دریافت آسان وام ۱۵ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

روش دریافت آسان وام ۱۵ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

نیک نیوز:  یکی از درخواست های اقشار بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی این است که با توجه به ناکافی بودن حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی امکان بهره مندی از برخی وام ها و تسهیلات برای آنها فراهم شود.

در تازه ترین تحول کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران امکانی برای برخورداری اقشار تحت پوشش از امکان خرید اقساطی کالا تا سقف ۱۵ میلیون تومان را فراهم کرده است.ت

فرآیند این طرح از طریق سامانه کیف پول کرامت انجام می شود و ثبت نام در این طرح از سایت رسمی کرامت کارت به آدرس Keramatcard. ir میسر است.

بازنشستگان با ثبت نام در این سایت و مراجعه به قسمت کیف پول کرامت می‌توانند تا براحتی درخواست وکالتنامه تامین اجتماعی را با توجه به مبلغ مورد نیاز خود برای خرید تکمیل و برای خرید اقساطی کالا اقدام نمایید.

چگونه درخواست خرید اقساطی را در سایت کرامت کارت ثبت کنیم؟

بازنشستگان تامین اجتماعی برای ثبت درخواست خرید قسطی کالا تا سقف ۱۵ میلیون تومان باید مراحل زیر را انجام دهند.

۱. ابتدا وارد سایت کیف پول کرامت به آدرس ir شوید. سپس بر روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید و گزینه افزودن حساب کاربری را بزنید. مراحل ثبت نام را به صورت کامل و دقیق تکمیل کنید. (توجه کنید حتما کیف پول به نام درخواست کننده باشد)

۲. پس از ورود به حساب کاربری، از منوی سمت راست گزینه شارژ کیف پول را انتخاب نمایید. فرم وکالتنامه تامین اجتماعی را به صورت دقیق و کامل تکمیل نمایید و در مرحله آخر ۳ نسخه از آن پرینت بگیرید.

۳. به نزدیک‌ترین شعبه بانک رفاه مراجعه کنید تا وکالتنامه به تایید بانک رسیده و مهر شود. مجدد وارد حساب کاربری شده و از منوی سمت راست گزینه بارگذاری مدارک را انتخاب کنید. (مدارک مورد نیاز: تصویر کارت ملی، تصویر وکالتنامه، ۱۰ گردش آخر حساب و آخرین فیش حقوقی) پس از آپلود مدارک درخواست شما بررسی شده و اعتبار شما جهت خرید اقساطی تایید خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر هستید
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

نظرات

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0