کد خبر : 5914
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1402

۶+۱ غایب دربی برگشت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس

۶+۱ غایب دربی برگشت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس

نيك نيوز:  تیم های پرسپولیس و استقلال در مصاف برگشت دربی پایتخت چهارشنبه این هفته در حالی به مصاف هم خواهند رفت که شش تن از نفراتی که در دربی رفت برای هر دو تیم به زمین رفتند قطعاً در این بازی حضور نخواهند داشت.

تیم پرسپولیس در بازی رفت با ترکیب: «علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر (۶۹- وحدت حنانوف)، علی نعمتی، مسعود ریگی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، (۷۱- محمد عمری)، سعید صادقی (۸۴- فرشاد فرجی)، مهدی ترابی (۷۱- امید عالیشاه) و شهاب زاهدی (۸۵- نبیل باهویی)» به میدان رفت که حالا از آن جمع محمد عمری، میلاد سرلک، نبیل باهویی و شهاب زاهدی که جزو نفرات جدا شده از این تیم در نیم فصل نقل و انتقالات زمستانی بودند دیگر در باشگاه پرسپولیس حضور ندارند. همچنین محمد حسین کنعانی‌زادگان نیز که در دیدار قبل مقابل فولاد خوزستان کارت زرد گرفت از همراهی تیمش در بازی برگشت محروم است تا جمع غایبان تیم پرسپولیس نسبت به بازی رفت به ۵ نفر برسد.

از سوی دیگر تیم استقلال نیز برای بازی برگشت یک غایب سرشناس دارد کسی که گل تساوی این تیم در واپسین دقایق بازی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

تیم استقلال در بازی رفت با ترکیب: «سید حسین حسینی، کوین یامگا، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان (۸۵- محمدزبیر نیک نفس)، صالح حردانی، سید ابوالفضل جلالی، امید حامدی‌فر، مهدی مهدی‌پور (۸۱- آرمان رمضانی)، آرش رضاوند، مهرداد محمدی (۸۱- پیمان بابایی) و گوستاوو بلانکو» به میدان رفت که حالا هنوز هم تقریباً اکثر این نفرات در جمع بازیکنان فعلی حضور دارند. هرچند که در نیم فصل زمستانی نقل و انتقالات بازیکنانی همچون امیر ارسلان مطهری و سعید مهری از این جمع جدا شدند که البته در بازی دربی رفت هرگز برای استقلال به میدان نرفتند. اما کوین یامگا که دچار آسیب دیدگی از ناحیه چشم شد را می توان تنها غایب آبی پوشان نسبت به دیدار قبل در نظر گرفت و سایر بازیکنان همچنان قادرند تا برای این تیم به میدان بروند.

مجموع بازیکنانی که قطعاً نسبت به بازی رفت در دربی برگشت غایب خواهند بود به ۶ نفر می‌رسد. اما اگر یحیی گل محمدی را هم که در پایان نیم فصل اول از جمع پرسپولیسی ها رفت را به این تعداد اضافه کنیم مجموع غایبان دربی برگشت نسبت به دربی رفت به عدد ۷ هم می رسد.

ناگفته نماند؛ این دیدار قرار است روز چهارشنبه هفته جاری ۲۳ اسفند و از ساعت ۲۰ در استادیوم آزادی برگزار شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر هستید
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

نظرات

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0